Sprężarki śrubowe

Sprężarki śrubowe, przewoźne

W sprawach zapytań lub zamówień proszę o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Kom.: 794 290 108
Kom.: 533 566 942
E-mail biuro@pressmann.pl


sprężarki śrubowe
Kompresory śrubowe są bardzo łatwym w obsłudze źródłem sprężonego powietrza. Kompresory śrubowe to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują sprężarek dużej mocy w długich cyklach pracy.

Do produkcji wszystkich sprężarek śrubowych w naszej ofercie wykorzystuje się wysokiej klasy podzespoły pochodzące od najlepszych europejskich producentów. Ponadto posiadają one obudowy dźwiękochłonne dzięki czemu czynią środowisko pracy bardziej przyjaznym dla pracowników. Dzięki temu, że kompresory tego typu są chłodzone powietrzem, można w chłodnych miesiącach wykorzystać je do ogrzewania hali produkcyjnej. Kompresory śrubowe są też przyjazne dla środowiska przez wzgląd na np. niewielką emisję zawartości oleju do sprężonego powietrza.

Każda sprężarka śrubowa przygotowana w naszej ofercie jest urządzeniem wyróżniającym się pod względem ogromnej żywotności, niezawodności oraz jakości wykonania. Oferujemy szeroką gamę produktów tego typu od wolno stojących kompresorów aż po zintegrowane sytemy ze zintegrowanym osuszaczem i zbiornikiem. Dodatkowo każda maszyna wyposażona jest w elektroniczny panel kontrolny, który poza sterowaniem umożliwia także bieżącą kontrolę zużycie filtrów, poziomu oleju, itd. Nasza firma świadczy usługi serwisowe sprężarek śrubowych zarówno w ramach gwarancji jak i po jej wygaśnięciu.

Sprężarka do pracy w systemie ciągłym

Kompresor śrubowy przystosowany jest do pracy ciągłej. Konstrukcja kompresorów śrubowych pozwala na pracę, bez przerw na regenerację.

Każda sprężarka śrubowa z naszej oferty posiada gwarancję:
  • 2-letnią na sterownik mikroprocesorowy oraz stopień śrubowy
  • 1 roku / 1500 godzin pracy na pozostałe elementy

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale sprężarki śrubowe.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalizm

nasi specjaliści
fachowo doradzą i pomogą

Szybka realizacja

Szybka realizacja

automatyczne płatności
oraz przesyłka kurierska

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

przed wprowadzeniem
produkty są testowane

Baner Spektrum

© 2018 pneumatyka.eu