Kompresory łopatkowe

Kompresor łopatkowy

W sprawach zapytań i doradztwa proszę o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Kom.: 794 290 108
Kom.: 533 566 942
E-mail biuro@pressmann.pl


sprężarki łopatkowe
Oparte na tradycyjnej, wypróbowanej i sprawdzonej technologii, sprężarki łopatkowe są napędzane bezpośrednio i pracują przy bardzo niskiej prędkości obrotowej (1450 obr./min), zapewniając niezrównaną niezawodność. Wirnik, jedyna część sprężarki będąca w ciągłym ruchu, ma wiele szczelin na długości, w których pracują łopatki ślizgające się na filmie olejowym. Użebrowany cylinder jest chłodzony powietrzem za pomocą wentylatora osadzonego na przedniej końcówce wału wirnika. Łopatki wirnika dzielą przestrzeń gazową na komory, w których odbywa się sprężanie.

Dlaczego warto wybrać sprężarkę łopatkową?

Głównie ze względu na jej bezawaryjność. Bezpośredni napęd i prosta konstrukcja pozwala klientom uniknąć remontu stopnia sprężającego do 100 000 h!

Kompresor do pracy ciągłej

Sprężarka łopatkowa przystosowana jest do pracy ciągłej. Konstrukcja sprężarek łopatkowych pozwala na pracę bardzo długą, bez żadnych przerw.

Sprężarka łopatkowa

W czasie pracy ruchome łopatki są dociskane do gładzi cylindra siłą dośrodkową. Stalowe łopatki wymagają smarowania, by zmniejszyć ich tarcie o gładź cylindra. W małych sprężarkach łopatki są wykonane z grafitu z domieszką ołowiu lub ze stopu łożyskowego.

Sprężarki łopatkowe to ciche, bezobsługowe źródła sprężonego powietrza sterowane mikroprocesorowo o bardzo zwartej budowie i nowoczesnym wyglądzie, które używają nowoczesnej technologii łopatkowej, co zapewnia nabywcy zarówno niezawdoność, jak i dużą oszczedność energii.

Wydajność sprężarek łopatkowych Q = 0,008 1,5 [m3/s].

Oferta kompresorów łopatkowych

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale sprężarki łopatkowe.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalizm

nasi specjaliści
fachowo doradzą i pomogą

Szybka realizacja

Szybka realizacja

automatyczne płatności
oraz przesyłka kurierska

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

przed wprowadzeniem
produkty są testowane

Baner Spektrum

© 2018 pneumatyka.eu