Siłowniki pneumatyczne

Siłowniki

W sprawach zapytań lub zamówień proszę o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl

Profesjonalne rozwiązania pozwalające automatyzować przemysł są specjalnością naszej firmy. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki temu wykonane przez nas siłowniki pneumatyczne charakteryzują się wysoką jakością. Będziemy w stanie spełnić wszystkie Państwa wymagania, obejmujące takie działania jak produkcja siłowników pneumatycznych.

Oferujemy szeroką gamę siłowników pneumatycznych. Produkujemy siłowniki pojedynczego lub podwójnego działania, z pojedynczym lub obustronnym tłoczyskiem, magnetyczne lub niemagnetyczne. Niektóre z modeli mogą posiadać dołączane prowadnice tłoczyska.

W ofercie posiadamy siłowniki pneumatyczne i akcesoria:
Podstawową funkcją siłownika pneumatycznego jest przesuwanie tłoczyska wewnątrz cylindra. Tłok zamocowany na tłoczysku dzieli wnętrze cylindra na dwie komory, wpuszczając powietrze do jednej z nich powodujemy przesunięcie tłoka a co za tym idzie wysuw bądź schowanie tłoczyska. W ten oto sposób energia zawarta w sprężonym powietrzu zostaje przemieniona w energię mechaniczną, która pozwala na osiągnięcie naprawdę niebanalnych sił. Ta podstawowa funkcja może wydawać się procesem prostym i nieskomplikowanym i tak jest w istocie, a cały sekret wszechstronności siłowników wynika z czegoś zgoła innego.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalizm

nasi specjaliści
fachowo doradzą i pomogą

Szybka realizacja

Szybka realizacja

automatyczne płatności
oraz przesyłka kurierska

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

przed wprowadzeniem
produkty są testowane

Baner Spektrum

© 2018 pneumatyka.eu