Instalacja pneumatyczna w warsztacie

Instalacje w warsztacie

W sprawach zapytań lub zamówień proszę o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Kom.: 794 290 108
Kom.: 533 566 942
E-mail: biuro@pressmann.pl

Projektujemy i w pełni wykonujemy instalacje sprężonego powietrza do warsztatów samochodowych, warsztatów wulkanizacji, serwisów ogumienia, stacji diagnostycznych, mobilnych serwisów oraz wszędzie tam, gdzie zapragną Państwo instalacji sprężonego powietrza.Podnośnik hydrauliczny

Działamy w branży od kilku lat, więc mamy duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji pneumatycznych. Świadczą o tym nasze prace zarówno w dużych fabrykach,
jak i w małych przedsiębiorstwach.

Najważniejszą rolą instalacji sprężonego powietrza jest dostarczenie powietrza jak najwyższej jakości i bez ograniczeń, które jest niezbędne do obsługi maszyn, narzędzi lub urządzeń warsztatowych.

Planujemy instalacje tak, by straty ciśnienia były jak najmniejsze, a więc bierzemy pod uwagę nawet najmniejszą niedogodność. O najcześciej stosowanych błędach przy wykonywaniu instalacji sprężonego powietrza można przeczytać w kategorii instalacje pneumatyczne.

Przy planowaniu instalacji dbamy o to, by zawsze dostarczyć odpowiednią ilość powietrza do wszystkich urządzeń oraz maszyn bez przerw i jak najwyższej jakości.

Zapewniamy fachowe doradztwo i przemyślane rozwiązania przy wyborze podzespołów instalacji pneumatycznych takich jak:

Serwis ogumienia

  • sprężarki,
  • osuszacze,
  • spusty kondensatu,
  • filtry,
  • naolejacze,
  • separatory,
  • przewodody,
  • rury,
  • i całej armatura.

Instalacje zrobione przez PressMann są wykonywane fachowo oraz realizowane od początku do końca, zaczynając od dokładnego rozplanowania instalacji, doboru odpowiednich podzespołów, dokładnego wykonania i podłączenia urządzeń do sieci sprężonego powietrza. Dbamy również o odpowiedni serwis i konserwację w czasie eksploatacji.

Jesteśmy dystrybutorami wielu cenionych i znanych producentów urządzeń wykorzystujących sprężone powietrze, dzięki temu również jesteśmy oficjalnymi przeszkolonymi serwisantami tychże urządzeń.

Jesteśmy akredytowanym doradcą SPEKTRUM:


Profesjonalne doradztwo

Profesjonalizm

nasi specjaliści
fachowo doradzą i pomogą

Szybka realizacja

Szybka realizacja

automatyczne płatności
oraz przesyłka kurierska

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

przed wprowadzeniem
produkty są testowane

Baner Spektrum

© 2018 pneumatyka.eu