Narzędzia pneumatyczne

Urządzenia, narzędzia

W sprawie zamówień bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email: biuro@pressmann.pl

Proponujemy Państwu wysokiej klasy narzędzia pneumatyczne pochodzące od renomowanych producentów. Cechuje je niezawodność, skuteczność i moc. Wyróżniają się doskonałą budową i możliwościami. W ofercie posiadamy m.in. solidne klucze do kół, wiertarki, piły pneumatyczne, nożyce, szlifierki jak i również pistolety do malowania.

Wybierając narzędzia pneumatyczne warto zwrócić uwagę na:
  • odpowiednio wysoką dokładność i jakość obróbki
  • dokładność i powtarzalność momentu obrotowego (zwłaszcza w połączeniach gwintowych)
  • energooszczędność oraz niską emisję hałasu i wibracji


W ofercie: Klucze, Wiertarki, Wkrętarki, Wyrzynarki, Nitownice, Szlifierki, Młotki, Pilarki, Pistolety lakiernicze

Posiadamy narzędzia firm: ASTA, SHINANO, FAR, NILE, GATX, NITTO KOHKI, GISON, BASSO, SUMAKE, SATRA, GREEN, PICUS, FUJI, KUKEN

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale narzędzia pneumatyczne.

Narzędzia zasilane sprężonym powietrzem posiadają wiele zalet, stanowiących w długim okresie ważną wartość dodaną dla ich posiadacza. Do największych argumentów przemawiających za użyciem narzędzi pneumatycznych są:

WYDAJNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ - prawidłowa eksploatacja narzędzi pozwala na długotrwałe użytkowanie sprzętu. Duża moc i możliwości wydajnościowe powodują, że odbiorcami narzędzi pneumatycznych są głównie profesjonalne podmioty. Dobre parametry wydajnościowe zapewniają kompaktowe, lekkie i mocne silniki pneumatyczne. W odróżnieniu od elektronarzędzi, mają znacznie lepszy stosunek mocy do masy. Ponadto, przy zachowaniu zaleceń zawartych w DTR, wyróżniają się 5 krotnie większą żywotnością niż standardowe narzędzia elektryczne.

BEZPIECZEŃSTWO - w odróżnieniu od innych typów sterowania, napęd pneumatyczny jest wolny od iskier. Ponadto nie wymagane są inne elementy bezpieczeństwa charakterystyczne dla elektronarzędzi, a uszkodzenie nie powoduje zagrożenia dla operatora.

ERGONOMIA - dobrze zoptymalizowane narzędzia gdzie lekkość, poręczność oraz wymiarowy minimalizm pozwalają na wygodną pracę przez wiele godzin. Ponadto umożliwiają pracę w ciężko dostępnych miejscach, gdzie tradycyjne narzędzia nie mają racji bytu. Niewielka masa narzędzia także wpływa na komfort jego operatora.

CICHA PRACA - to element mający wpływ na komfort pracy. Cicha praca narzędzi pneumatycznych także tym bardziej odczuwalna, im mniejsze jest zużycie sprężonego powietrza przez dane narzędzie pneumatyczne.

EKONOMICZNOŚĆ - wysoka energooszczędność cechuje narzędzia zasilane sprężonym powietrzem. Wymogiem jest posiadanie instalacji sprężonego powietrza, jednak dobrze zoptymalizowana instalacja pneumatyczna odznacza się zdecydowanie większą energooszczędnością.

TANI SERWIS: wynika z nieskomplikowanej budowy narzędzi pneumatycznych, niemniej jednak prawidłowa konserwacja narzędzia powinna być zachowana na co dzień.


Profesjonalne doradztwo

Profesjonalizm

nasi specjaliści
fachowo doradzą i pomogą

Szybka realizacja

Szybka realizacja

automatyczne płatności
oraz przesyłka kurierska

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

przed wprowadzeniem
produkty są testowane

Baner Spektrum

© 2018 pneumatyka.eu